• ul. Żeromskiego 2
  87-300 Brodnica

 • PON – PT
  6:00 – 22:00

  SOBOTA
  8:00 – 16:00

  NIEDZIELA

  8:00 – 14:00

   

 • 56 49 439 70

O KLUBIE

Poznaj nas

Współczesne tempo i styl życia często negatywnie wpływają na nasze ogólne samopoczucie. W dzisiejszych czasach nie należy zapominać o tym, że ciało, tak jak i psychika, potrzebuje wsparcia, odpoczynku i regeneracji. Fitness Club Seven został stworzony z myślą o tym, by zapewnić komfort klientom, którzy cenią profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Klub tworzy zespół kompetentnych, wykwalifikowanych i zaangażowanych w swoją pracę instruktorów. Seven posiada rozbudowany grafik zajęć grupowych, doświadczoną kadrę trenerską, a także klimatyzowane powierzchnie, w których odnajdą się Państwo zarówno zimą, jak i w ciepłe, letnie dni. Znajdą u nas Państwo salę do ćwiczeń siłowych, salę cardio, salę do zajęć aerobowych i spinning, a także saunę, w której można zrelaksować się po intensywnym treningu, czy wyczerpującym dniu. O Państwa komfort i dobre samopoczucie dbają dziewczyny z recepcji, które są zawsze chętne do udzielania klientom wszelkiej pomocy.

Menadżerem Fitness Clubu Seven jest Mariusz Lewandowski. To trener cieszący się uznaniem i zaufaniem klientów. Posiada on wysokie kompetencje zawodowe oraz predyspozycje do kierowania zespołem ludzi. Jego głównym celem jest pomoc w spełnianiu marzeń i oczekiwań klientów, stworzenie w klubie atmosfery przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi fizycznemu.

Postaw na nas

duży wybór zajęć fitness i treningów

przestronne i komfortowe sale sportowe

nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych

atrakcyjne ceny

Nasz zespół

Karolina Borkowicz

Sport to jej nieodłączny przyjaciel od najmłodszych lat. Swoją przygodę zaczęła od pływania, które stało się fundamentem dalszego rozwoju. Specjalizuje się w treningach wytrzymałościowych oraz siłowych. W obecnej chwili chłonie wiedzę pozwalającą jej wykonywać zawód masażysty. Karolina podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Ponadto dba o to by nikomu nie zabrakło mobilizacji w realizowaniu stawianych sobie celów. Dodatkowym atutem jest specjalizacja z dietetyki.

Zosia Boińska

Trener personalny, magister psychologii i absolwentka studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i dorosłymi, które wykorzystuje w zawodzie trenera. Miłość do aktywności fizycznej przyszła do niej wraz z wiekiem, stąd szczególnym zrozumieniem i wsparciem otacza tych klientów, którzy zdecydowali się na zmianę swojego stylu życia. Lubi aktywność z elementami treningu siłowego i mobilizującego, w pracy z klientem zwraca uwagę na odpowiednie zindywidualizowanie ćwiczeń pod kątem specyfiki sylwetki podopiecznego. Dodatkowo posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć Stretching oraz Zdrowy Kręgosłup.

Mariusz Lewandowski

Zdrowy tryb życia, ćwiczenia i sprawność fizyczna to jego pasja życiowa. Od niedawna rozpoczął nowy etap życia, który pozwala mu na pełne poświęcenie się własnym pasjom – treningom i zdrowemu stylowi życia. Ubiegłego roku uzyskał uprawnienia Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit System ,,SYLWETKA”, a obecnie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w szkleniu BLS – Body Logistyc System w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu. W najbliższym czasie zamierza zdobyć uprawnienia Trenera żywienia. Brał udział w Mistrzostwach Polski Weteranów w kulturystyce dzięki czemu zdobył nową wiedzę i umiejętności. Lata doświadczeń zdobyte w poprzedniej karierze zawodowej oraz zdobyte w ostatnim czasie sprawiły, że łatwo nawiązuje kontakty personalne oraz posiada umiejętności motywacyjne tak przecież potrzebne w prowadzeniu bezpiecznych treningów i zajęć sportowych z podopiecznymi. Jego motto życiowe brzmi: ,, Wiek to tylko liczba” .

Michał Asiryan

Doświadczenie w zawodzie zdobył w jednym z najlepszych fitness klubów w Toruniu. Specjalizuje się w treningach wzmacniających, funkcjonalnych, nastawionych na utratę tkanki tłuszczowej i rozbudowę mięśni. Treningi pod jego okiem są zawsze przygotowane, zaplanowane i dostosowane do potrzeb podopiecznego. Aktywność fizyczna towarzyszy mu na każdym kroku i cały czas rozwija się poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji trenerskich. Oprócz treningów personalnych w naszym klubie, prowadzi również zajęcia grupowe na terenie gminy Zbiczno dla dorosłych i młodzieży. Współpracuje ze Szkołą Podstawową w Pokrzydowie i pomaga organizować imprezy sportowe, takie jak “Retno Bieg”, na których zajmuje się przygotowaniem biegaczy przed startem.

Kasia Dołkowska

Z Fitness Klubem SEVEN związana jest od początku jego istnienia. Zamiłowanie do spinningu trwa od 2004 roku. Najpierw uczęszczała na zajęcia jako klientka klubu, teraz natomiast zasila szeregi grona instruktorskiego. Ukończyła szkolenie Spinning Clinic, lecz nie zamierza na tym poprzestać. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Deklaruje, że zajęcia prowadzone przez Nią będą dla Państwa atrakcyjną alternatywą – nie zabraknie dobrej zabawy jak i pracy nad słabościami ducha i ciała.

Iwona Kwiatkowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, trener II klasy pływania , instruktor rekreacji o specjalności Fitness – nowoczesne formy gimnastyki, instruktor Bokwa Fitness Polska.
Fitness jest jej pasją, z którym związana jest od ponad 10 lat. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia . Motto Iwony brzmi: „Nic nie jest lepiej nagradzane niż troska o własne ciało.”

Honorujemy karty: