• ul. Żeromskiego 2
    87-300 Brodnica

  • PON.-PT. 6:00-22:00
    SOB. 8:00-16:00
    NIE. 10.00-14.00

  • 56 49 439 70

O KLUBIE

Poznaj nas

Fitness Seven to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezwykle przyjazną atmosferę. Nasz klub to klimatyzowane powierzchnie, w których znajdziecie salę do ćwiczeń siłowych, salę cardio, a także sale do zajęć aerobikowych i spinning, a po wyczerpującym treningu z przyjemnością zaprosimy Was na chwilę relaksu do naszej sauny. Atutem naszego klubu jest duży wachlarz zajęć grupowych, oraz doświadczona kadra trenerska. Fitness Seven tworzy zespół kompetentnych i zaangażowanych instruktorów, z których każdy posiada odpowiednie kwalifikacje, co przekłada się na jakość naszych usług. Dzisiejsze tempo życia nie sprzyja samopoczuciu, więc co zrobić, aby poczuć się lepiej? Przyjść do nas!

Postaw na nas

duży wybór zajęć fitness i treningów

przestronne i komfortowe sale sportowe

nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych

atrakcyjne ceny

Nasz zespół

Łukasz Murawski

Po wielu latach tułaczki po Polsce, gdzie między innymi ukończył poznański AWF, jak i zdobył parę instruktorek – kulturystyki, fitballu, spinningu, w końcu wrócił do Brodnicy, w której chcę osiąść na stałe i zarażać pozytywną filozofią wysiłku. Wielokrotny uczestnik maratonów i półmaratonów biegowych, nie wyobrażający sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej, miłośnik holistycznego podejścia do treningu, propagator stretchingu, ćwiczeń stabilizacji i propriocepcji, masażysta,pracujący w mocnym powiązaniu z fizjologią wysiłku i anatomią ciała ludzkiego. Prezentujący swoje spojrzenie na sport na autorskiej stronie internetowej – www.brodniczaninbiega.pl.

Adrian Koźmiński

Posiada uprawnienia instruktora fitness z zakresu ćwiczeń siłowych i kulturystyki nadane przez ministra sportu. Od kilku lat zasila również kadrę ratowniczą WOPR. Sam próbuje swych sił w kulturystyce osiągając coraz to lepsze wyniki sportowe. Sumiennie wykonuje powierzone mu zadania. Uwielbia prowadzić treningi personalne, podczas których – jak sam twierdzi – ma możliwość ciągłego rozwoju. Jest wymagający zarówno dla siebie jak i klientów, którzy decydują się pod jego opieką osiągnąć wyznaczone przez siebie cele.

Karolina Borkowicz

Sport to jej nieodłączny przyjaciel od najmłodszych lat. Swoją przygodę zaczęła od pływania, które stało się fundamentem dalszego rozwoju. Specjalizuje się w treningach wytrzymałościowych oraz siłowych. W obecnej chwili chłonie wiedzę pozwalającą jej wykonywać zawód masażysty. Karolina podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Ponadto dba o to by nikomu nie zabrakło mobilizacji w realizowaniu stawianych sobie celów. Dodatkowym atutem jest specjalizacja z dietetyki.

Mariusz Lewandowski

Zdrowy tryb życia, ćwiczenia i sprawność fizyczna to jego pasja życiowa. Od niedawna rozpoczął nowy etap życia, który pozwala mu na pełne poświęcenie się własnym pasjom – treningom i zdrowemu stylowi życia. Ubiegłego roku uzyskał uprawnienia Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit System ,,SYLWETKA”, a obecnie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w szkleniu BLS – Body Logistyc System w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu. W najbliższym czasie zamierza zdobyć uprawnienia Trenera żywienia. Brał udział w Mistrzostwach Polski Weteranów w kulturystyce dzięki czemu zdobył nową wiedzę i umiejętności. Lata doświadczeń zdobyte w poprzedniej karierze zawodowej oraz zdobyte w ostatnim czasie sprawiły, że łatwo nawiązuje kontakty personalne oraz posiada umiejętności motywacyjne tak przecież potrzebne w prowadzeniu bezpiecznych treningów i zajęć sportowych z podopiecznymi. Jego motto życiowe brzmi: ,, Wiek to tylko liczba” .

Wojtek Wiśniewski

10 letni staż w kickboxingu. Jako zawodnik: 3 razy mistrz Polski ,międzynarodowy zdobywca pucharu Polski ,wielokrotny medalista mistrzostw Polski w semii, light i full contact, zdobywca pucharu Świata wszystko w Kickboxingu dodatkowo kilkukrotny mistrz Polski w taekwondo i karate uniwersalnym. Aktualny reprezentant w Kadrze Polski w kickboxingu.

Kasia Dołkowska

Z Fitness Klubem SEVEN związana jest od początku jego istnienia. Zamiłowanie do spinningu trwa od 2004 roku. Najpierw uczęszczała na zajęcia jako klientka klubu, teraz natomiast zasila szeregi grona instruktorskiego. Ukończyła szkolenie Spinning Clinic lecz nie zamierza na tym poprzestać. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Deklaruje, że zajęcia prowadzone przez Nią będą dla Państwa atrakcyjną alternatywą – nie zabraknie dobrej zabawy jak i pracy nad słabościami ducha i ciała.

Mateusz Kłosowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, miłośnik sportu, oraz zdrowego trybu życia. Poza zajęciami, które prowadzi w naszym klubie możecie spotkać Mateusza również na siłowni, gdzie zawsze chętnie udzieli cennych rad instruktorskich. Mimo, że w naszym teamie jest od niedawna już zaskrobił sobie przychylność naszych klientów (klientek:)) czego potwierdzeniem okazała się frekwencja na jego zajęciach. Prywatnie amator biegów w terenie, oraz wszelkich form aktywności fizycznej.

Anita Szwedo

Absolwentka AWF w Katowicach, licencjonowany fizjoterapeuta, mgr pedagogiki. Instruktorka nowoczesnych form rekreacji ruchowej i pływania. Na bieżąco doskonaląca swój warsztat pracy udziałami w szkoleniach IFAA step, stretching, fitness powięziowy; konwencjach fitness; instruktorka Indoor Walking. Anita wychodzi z założenia, że trening to praca nad swoim ciałem, ale i umysłem, wychodzenie poza strefę komfortu, kiedy głowa mówi, że nie dasz rady, a my udowadniamy sobie i światu, że możemy wszystko – bez wymówek… tylko niebo jest dla nas limitem.

Ania Grążawska

Absolwentka historii, dla której sport bardzo długo był dziedziną równie obcą co fizyka kwantowa. Teraz nie potrafi wyobrazić sobie bez niego życia. Zafascynowana tym, jak praca nad własnym ciałem pozytywnie wpływa na psychikę. Rozwój swoich zainteresowań wiąże ze szkoleniami w Międzynarodowej Akademii Fitness&Aerobiku (IFAA). Swoim przykładem, chciałaby dać motywację do uprawiania sportu tym, którzy popadli w rutynę dnia codziennego i zapomnieli o tym, jakie to uczucie czuć się dobrze we własnym ciele.

Iwona Kwiatkowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, trener II klasy pływania , instruktor rekreacji o specjalności Fitness – nowoczesne formy gimnastyki, instruktor Bokwa Fitness Polska.
Fitness jest jej pasją, z którym związana jest od ponad 10 lat. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia . Motto Iwony brzmi: „Nic nie jest lepiej nagradzane niż troska o własne ciało.”

Agnieszka Gibas

Instruktor dyscypliny sportu – fitness, pedagog . Od 2008r. prowadziła zajęcia z Body Ball, Step, Mix Aerobic, Pilates, oraz Fitness Senior i Fitness Kids. Zajęcia sportowe traktuje jako swoją wielką pasję, którą pragnie realizować i rozwijać. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jak i z osobami dorosłymi .

Jakub Zakrzewski

Absolwent UKW Bydgoszcz, mgr wychowania fizycznego. Związany z piłką ręczną od ponad 15 lat. Swoją przygodę rozpoczynał jako zawodnik, w chwili obecnej instruktor i sędzia piłki ręcznej. Certyfikowany instruktor kulturystyki oraz Pump and Tone. Brał udział w warsztatach PFS TBC Full Equipment. Od paru lat zasila brodnicką drużynę WOPR.

Hubert Karczewski

Honorujemy karty: