• ul. Żeromskiego 2

NIE. 10.00-14.00

O KLUBIE

Poznaj nas

Fitness Seven to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezwykle przyjazną atmosferę. Nasz klub to klimatyzowane powierzchnie, w których znajdziecie salę do ćwiczeń siłowych, salę cardio, a także sale do zajęć aerobikowych i spinning, a po wyczerpującym treningu z przyjemnością zaprosimy Was na chwilę relaksu do naszej sauny. Atutem naszego klubu jest duży wachlarz zajęć grupowych, oraz doświadczona kadra trenerska. Fitness Seven tworzy zespół kompetentnych i zaangażowanych instruktorów, z których każdy posiada odpowiednie kwalifikacje, co przekłada się na jakość naszych usług. Dzisiejsze tempo życia nie sprzyja samopoczuciu, więc co zrobić, aby poczuć się lepiej? Przyjść do nas !

Postaw na nas

duży wybór zajęć fitness i treningów

przestronne i komfortowe sale sportowe

nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych

atrakcyjne ceny – bez umów i opłat

Nasz zespół

Łukasz Murawski

Po wielu latach tułaczki po Polsce, gdzie między innymi ukończył poznański AWF, jak i zdobył parę instruktorek – kulturystyki, fitballu, spinningu, w końcu wrócił do Brodnicy, w której chcę osiąść na stałe i zarażać pozytywną filozofią wysiłku. Wielokrotny uczestnik maratonów i półmaratonów biegowych, nie wyobrażający sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej, miłośnik holistycznego podejścia do treningu, propagator stretchingu, ćwiczeń stabilizacji i propriocepcji, masażysta,pracujący w mocnym powiązaniu z fizjologią wysiłku i anatomią ciała ludzkiego. Prezentujący swoje spojrzenie na sport na autorskiej stronie internetowej – www.brodniczaninbiega.pl.

Adrian Koźmiński

Posiada uprawnienia instruktora fitness z zakresu ćwiczeń siłowych i kulturystyki nadane przez ministra sportu. Od kilku lat zasila również kadrę ratowniczą WOPR. Sam próbuje swych sił w kulturystyce osiągając coraz to lepsze wyniki sportowe. Sumiennie wykonuje powierzone mu zadania. Uwielbia prowadzić treningi personalne, podczas których – jak sam twierdzi – ma możliwość ciągłego rozwoju. Jest wymagający zarówno dla siebie jak i klientów, którzy decydują się pod jego opieką osiągnąć wyznaczone przez siebie cele.

Wojtek Wiśniewski

10 letni staż w kickboxingu. Jako zawodnik: 3 razy mistrz Polski ,międzynarodowy zdobywca pucharu Polski ,wielokrotny medalista mistrzostw Polski w semii, light i full contact, zdobywca pucharu Świata wszystko w Kickboxingu dodatkowo kilkukrotny mistrz Polski w taekwondo i karate uniwersalnym. Aktualny reprezentant w Kadrze Polski w kickboxingu.

Kasia Dołkowska

Z Fitness Klubem SEVEN związana jest od początku jego istnienia. Zamiłowanie do spinningu trwa od 2004 roku. Najpierw uczęszczała na zajęcia jako klientka klubu, teraz natomiast zasila szeregi grona instruktorskiego. Ukończyła szkolenie Spinning Clinic lecz nie zamierza na tym poprzestać. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Deklaruje, że zajęcia prowadzone przez Nią będą dla Państwa atrakcyjną alternatywą – nie zabraknie dobrej zabawy jak i pracy nad słabościami ducha i ciała.

Mateusz Kłosowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, miłośnik sportu, oraz zdrowego trybu życia. Poza zajęciami, które prowadzi w naszym klubie możecie spotkać Mateusza również na siłowni, gdzie zawsze chętnie udzieli cennych rad instruktorskich. Mimo, że w naszym teamie jest od niedawna już zaskrobił sobie przychylność naszych klientów (klientek:)) czego potwierdzeniem okazała się frekwencja na jego zajęciach. Prywatnie amator biegów w terenie, oraz wszelkich form aktywności fizycznej.

Anita Szwedo

Absolwentka AWF w Katowicach, licencjonowany fizjoterapeuta, mgr pedagogiki. Instruktorka nowoczesnych form rekreacji ruchowej i pływania. Na bieżąco doskonaląca swój warsztat pracy udziałami w szkoleniach IFAA step, stretching, fitness powięziowy; konwencjach fitness; instruktorka Indoor Walking. Anita wychodzi z założenia, że trening to praca nad swoim ciałem, ale i umysłem, wychodzenie poza strefę komfortu, kiedy głowa mówi, że nie dasz rady, a my udowadniamy sobie i światu, że możemy wszystko – bez wymówek… tylko niebo jest dla nas limitem.

Ania Grążawska

Absolwentka historii, dla której sport bardzo długo był dziedziną równie obcą co fizyka kwantowa. Teraz nie potrafi wyobrazić sobie bez niego życia. Zafascynowana tym, jak praca nad własnym ciałem pozytywnie wpływa na psychikę. Rozwój swoich zainteresowań wiąże ze szkoleniami w Międzynarodowej Akademii Fitness&Aerobiku (IFAA). Swoim przykładem, chciałaby dać motywację do uprawiania sportu tym, którzy popadli w rutynę dnia codziennego i zapomnieli o tym, jakie to uczucie czuć się dobrze we własnym ciele.

Magda & Robert

Iwona Kwiatkowska

AGNIESZKA GIBAS

Agnieszka Gibas instruktor dyscypliny sportu – fitness, pedagog . Od 2008r. prowadziłam zajęcia z Body Ball, Step, Mix Aerobic, Pilates, oraz Fitness Senior i Fitness Kids. Zajęcia sportowe traktuje jako swoją wielką pasję, którą pragnie realizować i rozwijać. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jak i z osobami dorosłymi .

Honorujemy karty: